top of page

HAKKIMIZDA

hakkımızda
Misyon/Vizyon

ATLASTEK Metal 2014 yılında bir çok sanayide kullanılan menteşe, kilit, sızdırmaz conta gibi ürünleri ticari firma olarak Türkiye'den ihracat çalışmasına başlamıştır. Yıllarca çeşitli sanayilerde kazandığımız tecrübe bize bu işte bulunan imalatçıların ucuz ve kaliteli ürün yapmalarında nasıl sorunlar yaşadığını gösterdi ve bu sorunlara çözüm olarak ürünler üretmeye başladık.

Bizim sunduğumuz ürünler aslında bir çok sanayide kullanmaktadır. İç/dış ortamda kullanılan elektrik dağıtım panolar ve data telekom rack kabinlerden iklimlendirme ve havalandırma ünitelere, kompresör/jeneratör kabinlerden tarım ziraat makinelerine, ilaç gıda paketlemeden sağlık sektörüne kadar daha bir çok sanayi malzemelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Biz ulaşabileceğimiz dünyanın her köşesinde müşterilerimize basit, pratik ve ekonomik ürünler sunmasına en iyi ve başarılı tanılan bir firma olmak isteriz.

ÇALIŞMA FELSEFEMİZ

Müşteri memnuniyeti reklamların ve yeni müşteriler kazanmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Ticari ilişkilerimiz ve bağlantılarımız gelişmesine katkı sağlamakta ve artması ancak o zaman mümkün olur ki müşteri bizim kar ve manfaat kazanmamızı onun karına bağlı olduğunu bildiğimizi fark etse. Eğer onlar kazansalar bizde kazanırız ve eğer onlar kayıp ederseler bizde bir müşteriyi kayıp ederiz. 

felsefemiz

SERTIFIKALARIMIZ

Çalışma Felsefemiz
ISO 14001-page-001.jpg
CE Sert-page-001.jpg
ISO 9001-page-001.jpg
ISO 10002-2018-page-001.jpg
bottom of page